Chalupa Na Potok je skvělé místo pro všechny, kteří hledají odpočinek od každodenních povinností, klid a pohodu. Pro ty, kteří chtějí znovu a znovu objevovat jesenickou přírodu i zákoutí Králického Sněžníku nebo Orlických hor. Na Potok může být tím místem, kde si připomenete, jak důležité je zpomalit, načerpat energii a odpočívat. Ať už fandíte spíše zahálce s knihou v ruce nebo se svůj čas rozhodnete strávit aktivně, naše chalupa je Vám plně k dispozici.
35
32
uvodni2
56
42
57
39
150 let historie
Chalupa Na Potok byla postavena před více než 150 lety. Po dlouhých a dlouhých letech chátrání se opět snažíme přivést na toto kouzelné místo život a dětský smích. Věříme, že nám v tom pomůžete!
Respekt
Interiér chalupy září životem. Není to muzeum ani skanzen. Moderní prvky se snoubí s těmi klasickými a řemeslo s technologií. Vše ještě není doladěno, ale blížíme se cíli!
Materiály
Na pozemek chalupy jsme nedovezli jediný kámen. Všechny ty nádherné kusy skal zde již byly a my se je snažili znovu využít jak nejlépe to šlo. Stejně jako prostor bývalé stodoly, který čeká na další kapitolu.