Na Potok není jen chalupa k pronájmu... Je to místo setkávání, zážitků a radosti!

Díky členitému pozemku s mnohými zákoutími, bývalou stodolou a perfektnímu zázemí, může chalupa Na Potok hostit všechny možné příležitosti setkávání, zážitků a radostí, které Vás jen napadnou!

Svatební veselí

Chalupa Na Potok je díky nádhernému okolí a nekončícím výhledům oblíbeným místem pro trávení speciálních okamžiků jako je svatba.
Dejte nám vědět, jakou představu o svatebním dni máte a budeme se snažit najít ideální řešení.

radosti1
radosti5
radosti2
radosti4

Teambuildingy a workshopy

Prostředí naší chalupy je jako stvořené pro odpočinek i soustředění. Díky různým zákoutím a kapacitě prostor je zde možné pořádat workshopy, přednášky, školení, nebo soustředění a teambuildingy.
Pokud chcete Vašim kolegům, zaměstnancům nebo spolupracovníkům dopřát pár dní úlevy od hektického pracovního života, utužit kolektiv nebo si jen tak odpočinout a zadovádět, dejte nám vědět! Budeme se snažit najít ideální termín i prostředí pro veškeré Vaše aktivity.

Oslavy a jiná mecheche

Přijeďte k nám oslavit výročí, narozeniny, nebo si jen tak užít pár dní volna. K dispozici budete mít vinný sklípek nebo skvělé pivo od místních dodavatelů.
K tanci Vám může sloužit dřevěný parket v místě bývalé stodoly a k posezení prostorná terasa před chalupou. Jak si to užijete je už jen a jen na Vás.

Homeoffice a co-work

Dnešní doba má svá specifika... Práce z domova může být náročná a ne každému vyhovuje. Díky zázemí a místům, které se dají snadno proměnit v pracovní kout, zasedací místnost nebo klidné kreativní prostředí, je naše chalupa pro homeoffice jako stvořená. Ve spojení s příjemným a inspirativním prostředím zdejších kopců si to opravdu užijete.
Podporujeme podnikání a veškerým kreativním počinům, které dělají náš svět lepším, fandíme! Takže pokud hledáte ideální místo pro práci v malebné přírodě, dejte nám vědět!

45
58
46
37
54
59